Bonusový kód

Tipsport vklady a výběry

29 června 2021
par admin

Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

Abyste si mohli vyzvednout svůj Tipsport bonus za vklad, musíte nejprve provést první vklad. Tato kancelář nabízí hned několik možností, jak bezpečně provést vaše Tipsport vklady a výběry. Pojďme si je všechny pěkně představit.

100% až do výše 50 000 Kč a bonus 150 Kč za registraci

HOT!

tento měsíc žádný kód

Podívejte se na kód!

Tipsport vklady a výběry – vše, co potřebujete vědět

V této části se dozvíte vše, co vás zajímá ohledně dostupných platebních metod v této sázkové kanceláři.

Jak na Tipsport vklady a Tipsport výběr? Provedeme vás celým procesem a představíme ty nejdůležitější Tipsport platební metody, které portál v současnost nabízí svým věrným uživatelům.

Tipsport platební metody

Vklady na účet a výplaty výher jsou u Tipsportu velmi jednoduché a pohodlné. Základní podmínkou je registrace u této sázkové kanceláře. Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a užívejte si všechny výhody, které vám Tipsport přináší.

Tipsport vklady

Jak už je zvykem i u ostatních provozovatelů sázek, Tipsport vklady kreditní nebo debetní kartou jsou zkrátka samozřejmostí a první volbou velké většiny sázkařů. U Tipsport je možné využít následující karty:

 • VISA
 • MasterCard
 • Maestro
 • VISA Electron

Platforma umožňuje také vklady prostřednictvím

 • okamžitého bankovního převodu přes celou řadu tuzemských bank
 • předplacené karty Paysafe
 • elektronické peněženky Skrill, která umožňuje platbu kryptoměnou
 • služby PayPal
 • přímo na pobočce

Jedná se vskutku o významnou nabídku možností vkladu, chybí tu snad jen vklad přes American Express. I přesto si každý uživatel vybere to své. V přehledné tabulce uvádíme ke každé metodě i minimální a maximální sumu vkladu a dobu zpracování. Všechny nabízené metody jsou prováděny zcela zdarma.

Vkladové metody Minimální vklad Doba zpracování
Skrill 1000 Kč 1-3 pracovní dny
Platební karta (VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard) 100 Kč Okamžitě
ePlatba okamžitý převod:
Česká spořitelna (PLATBA 24)
Československá obchodní banka (ČSOB)
Fio banka
Komerční banka (MojePlatba)
mBank (mPeníze)
MONETA Money Bank
Poštovní spořitelna
Raiffeisenbank (ePlatby pro eKonto)
Sberbank
UniCredit Bank
10 Kč Okamžitě
Bankovní převod 1 Kč 1-3 pracovní dny
Pobočka 1 Kč Okamžitě

Tipsport sms vklad

Vklad na a výběr z Tipsport uživatelského konta lze realizovat i přes mobilní telefon po přihlášení v menu uživatele. Stačí si pouze zvolit akci (Vložit peníze nebo Vybrat peníze) a libovolnou platební metodu, další postup je shodný s webovou verzí. Tipsport SMS vklad v současné době nepatří mezi nabízené Tipsport platební metody.

Tipsport vyber

Co se týče výplaty peněz z Tipsportu, i zde se uživateli nabízí několik možností, ovšem podstatně méně, než tomu bylo u vkladů.

Pokud chcete peníze dostat přímo na ruku, výběr můžete samozřejmě kdykoli uskutečnit přímo na kamenné pobočce Tipsport, kde lze vybrat maximálně 5 000 Kč najednou.

Velmi komfortní a rychlý je také výběr prostřednictvím služby Skrill, PayPal nebo paysafecard a maximálním výběrem 50 000 Kč. Výběr bankovním převodem můžete provést až do výše 1 000 000 Kč.

Na pobočkách a prostřednictvím bankovního převodu lze finanční prostředky vybrat již od 100 Kč. Za zmínku stojí, že všechny Tipsport vybery jsou prováděny zdarma.

Výplatní metody Minimální-maximální výběr Doba zpracování
Skrill, PayPal, Paysafecard 1 000 – 50 000 Kč 1 – 3 pracovní dny
Bankovní převod 100 – 1 000 000 Kč 1 – 3 pracovní dny
Pobočka 100 – 5 000 Kč Okamžitě

Tipsport platební metody na mobilu

Jak už jsme dříve avizovali, vklady a výběry z vašeho Tipsport uživatelského účtu můžete snadno provádět i přes mobilní aplikaci, kterou Tipsport svým sázkařům nabízí, a to ihned po přihlášení v menu uživatele.

Mobilní aplikace krok za krokem

V aplikaci stačí pouze kliknout na požadovanou akci, tedy zda chcete Vložit peníze nebo Vybrat peníze. Následně zvolíte i libovolnou platební metodu – kartu, převod nebo jinou a vklad nebo výběr peněz proběhne buď okamžitě nebo v následujících dnech v závislosti na zvolené metodě.

Můžete si být jistí, že vše funguje stejně dobře a bezpečně jako v klasickém prohlížeči na vašem PC, možná ještě o něco rychleji. Hlavní výhodou je, že díky aplikaci máte svůj účet pod kontrolou, ať už jste kdekoli. Můžete neomezeně sázet, sledovat živé přenosy nebo vybírat výhry.

Stažení aplikace

Mobilní aplikace je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem iOS nebo Android a je zcela zdarma.

Díky tomuto detailnímu návodu si stáhnete a nainstalujete Tipsport mobilní aplikaci během několika málo minut.

Jak nainstalovat Tipsport mobilní aplikaci pro Android

Jestliže máte mobil s operačním systémem Android, postupujte následovně:

 1. Google Play stále nepovoluje uživatelům instalaci aplikací jako je Tipsport, proto je třeba na vašem telefonu otevřít v prohlížeči webovou stránku m.tipsport.cz/mobil a kliknout na možnost “Stáhnout aplikaci”.
 2. Poté přejděte do Nastavení telefonu, kde povolíte instalaci zvolené aplikace.
 3. Aplikace se nainstaluje během několika vteřin.
 4. Nyní se můžete přihlásit nebo zaregistrovat a vstoupit do světa Tipsport.

Jak nainstalovat Tipsport mobilní aplikaci pro iPhone

Vlastníci telefonu Apple iPhone s operačním systémem iOS se zase mohou řídit následujícími pokyny:

 1. Otevřete aplikaci App Store
 2. Zadejte jméno aplikace Tipsport
 3. Poté stačí kliknout na Instalovat aplikaci a počkat pár sekund
 4. Mobilní aplikace se sama automaticky nainstaluje na pozadí telefonu.
 5. A můžete začít sázet. Snazší už to být nemůže.

Jak získat Tipsport akční kód zdarma

Pokud stále váháte, zda se připojit k sázkařské komunitě Tipsport, možná vás přesvědčí bonusová nabídka této platformy. Ano, je to tak, i Tipsport nabízí nově příchozím Tipsport akční kód zdarma. Co to obnáší a jak ho využít? O to se s vámi rádi podělíme.

Tipsport bonus za vklad v hodnotě 500 Kč

Tipsport sázková kancelář pravidelně svým hráčům a sázkařům dopřává skvělé promoční akce a každý bez rozdílu tu má nárok na štědrou vstupní odměnu. Pojďme si říct, jaká je maximální výše bonusu a jak ho získat.

Vstupní bonus krok za krokem

Tipsport bezmezně odměňuje a láká nové sázkaře a hráče do své říše zábavy. Každý, kdo se tu registruje, ať už na webu nebo v aplikaci, automaticky obdrží zajímavý bonus v hodnotě 500 Kč na první sázku. A to se počítá.

Bonus dostanete v Netech, které se rovnají hodnotou českým korunám. Vstupní bonus můžete využít na jakoukoli vaši sázku.

Jediné, co musíte udělat je plně dokončit svou registraci. Každá registrace musí obsahovat:

 • Ověření totožnosti sázkaře
 • Potvrzení Tipsport platební metody sázkaře
 • Poté proběhne připsání vstupního bonusu na konto uživatele

Ověření totožnosti probíhá jednoduše z pohodlí doma, a to prostřednictvím vaší banky. Dbejte na to, abyste měli v internetovém bankovnictví tuto službu povolenou, případně kontaktujte svého bankovního poradce.

Pokud vaše banka tuto službu nepodporuje, není nic snazšího, než zajít na jakoukoli kamennou pobočku Tipsport a provést registraci tam. Po úspěšném ukončení registrace se vám připíše vstupní odměna a můžete se konečně pustit do žhavého sázení.

U sázkové kanceláře Tipsport není nutné při registraci zadávat do políčka žádný akční kód Tipsport. Bonus se vám totiž automaticky připíše na účet sám.

Extra bonus 100% až do výše 50 000 Kč

Jako noví hráči můžete mimo vstupního bonusu ve výši 500 Kč využít i speciální 100% bonus do výše 50 000 Kč. Ten se vypočítává zpravidla podle výšky vašeho vkladu a podle toho se stanoví podmínka protočení, které je nejméně 5x a při vkladu více než 5 000 Kč 8x. Pokud tedy například vložíte více než 5 000 Kč, máte nárok na bonus v maximální hodnotě 50 000 Kč.

Sázení s Tipsport se rozhodně vyplatí. Díky jednoduché registraci, dostupné mobilní aplikaci a velkému množství vkladových a výběrových platebních metod je to Ráj na Zemi pro každého vášnivého sázkaře i hráče. Přesvědčte se o tom sami na vlastní kůži a nenechte si ujít odměny, které platforma nabízí všem novým uživatelům.

 • Tipsport

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!