Bonusový kód

Tipsport sázky v roce 2021

29 června 2021
par admin

Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

Pokud vás lákají Tipsport sázky a nevíte si rady s tím, jak začít, nevěšte hlavu. V tomto článku se dozvíte vše důležité o Tipsport online sázení od registrace až po první podanou sázku. Právě zde najdete odpovědi na vaše otázky.

100% až do výše 50 000 Kč a bonus 150 Kč za registraci

HOT!

tento měsíc žádný kód

Podívejte se na kód!

Tipsport nabídka a jak sázet Tipsport

Podat Tipsport sázky je velmi jednoduché. V následujících sekcích si detailně povíme, jak na to. Co je to Tipsport live sázení a jaké druhy sázek existují? Čtěte dál a dozvíte se, jaké konkrétní sporty má tento provozovatel v nabídce a zda se vám vyplatí jeho služby využít.

Jak sázet Tipsport sázky pro začátečníky

Pokud jste se rozhodli pro Tipsport sázky nebo live sázky, nejprve vás bude čekat registrace na platformě nebo v mobilní aplikaci. Registrace jako taková je velmi rychlá a bezproblémová záležitost. Stačí vyplnit pár informací, ověřit svůj účet a máte hotovo.

Zde je postup krok za krokem:

 1. Vyzvedněte si Tipsport akční kód
 2. Klikněte na sekci Registrace
 3. Jako první zadáte přihlašovací jméno a heslo
 4. Potom následují osobní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo, státní příslušnost, e-mail a telefonní číslo
 5. Dalším bodem je adresa trvalého bydliště nebo povolení k pobytu
 6. V předposledním kroku si vyberete bonus
 7. A úplně na závěr potvrdíte, že vám je více než 18 let a že souhlasíte s podmínkami členství
 8. Následně je nutné ověřit svou platební metodu a také svou totožnost prostřednictvím bankovní identity nebo osobně na pobočce
 9. Po úspěšně dokončené registraci vám Tipsport daruje příjemný dáreček v podobě vstupního bonusu

TipSport akční kód - Jak sázet Tipsport sázky pro začátečníky

Jak podat Tipsport sázky

Podávání sázek probíhá u všech online sázkových kanceláří podobně. Pokud chcete sázet Tipsport, stačí následovat tyto kroky:

 • Vlevo v nabídce vyberete požadovaný sport (např. hokej)
 • Na stránce kliknete na současný kurz (např. 5.50 u Francie na vítězství v Euru).
 • Nakonec napravo vyplníte výši vašeho vkladu (např. 1500 Kč)
 • Potvrdíte sázku.
 • Následuje potvrzení, že byla sázka přijata
 • Po skončení zápasu trvá několik minut, než se vám připíše výhra na účet.
 • A tak funguje Tipsport kurzové sázení online.

Nabídka Tipsport sázek – podívejte se na ty nejpopulárnější Tipsport sázky!

Na Tipsport můžete sázet každý týden až na stovky zápasů. Asi nejpopulárnějším je v tuzemsku fotbal, následuje lední hokej. Pojďme si projít typy sázek a popsat si, co znamenají a jak fungují.

Tipsport kurzové sázení – typy:

Fotbal

 • 1X2 – zde je možné sázet na výhru domácích, remízu, výhru hostů
 • Rohy – abychom vyhráli, tým musí zahrávat určitý počet rohů
 • Handicap – značí, o kolik gólů smí tým prohrát nebo vyhrát. Obecně rozlišujeme asijské a evropské handicapy.
 • Počet gólů – kolik gólů padne v zápase. Abychom vyhráli, tým musí vstřelit více/méně gólů než je limit. Nejčastěji jde o hodnotu 2.5
 • Karty – abychom vyhráli, tým dostane určitý počet žlutých nebo červených karet
 • Počet penalt – tým musí střílet určitý počet penalt
 • Oblíbené jsou také sázky typu BTS – Both Teams Score, čili sázka, že oba týmy skórují gól. Pozor, nezapočítává se prodloužení.
 • 1/1 – vsadíme si na výhru v poločase a zároveň výhru v zápase
 • Vítěz Ano/Ne – sázka na celkového vítěze turnaje.

Lední hokej

Tipsport sázky na lední hokej jsou oblíbené především v Evropě. Například u NHL mají sázkaři možnost sázet klasicky na 1X2, počet gólů OVER/UNDER, handicap, střelce gólů a další sázky. Pojďme si říct něco víc k jednotlivým typům sázek.

 • Sázky na favorita: Jedná se o nejčastější hokejovou sázku. Kurzy jsou většinou nízké, je zde pravděpodobnost remízy.
 • Sázky na outsidera: Samozřejmě i sázky na vycházející hvězdy se někdy vyplácí. Hokej je toho důkazem. Nejednou se stalo, že nejslabší tým porazil silnějšího soupeře.
 • Handicap: Zde sázíme na výhru týmu s určitým náskokem. Například pokud si vsadíte na výhru v handicapu +1,5, může váš tým prohrát o 1 gól. Naopak handicap -1,5 znamená výhru o 2 góly. Stejně to s handicapy funguje i u jiných sportů včetně fotbalu, basketbalu nebo baseballu.
 • Sázky na počet gólů (OVER/UNDER): Jak už název napovídá, zde jde o sázky na počet gólů v hokejovém zápase, počítá se základní hrací doba (1 hodina). OVER znamená více gólů, UNDER zase méně. Např. UNDER 3,5 znamená, že v zápase musí padnout 3 a méně gólů.
 • Sestava týmu: I tento faktor je třeba brát v úvahu. Nejdůležitější je v tomto případě brankář.

Money management

Nejčastěji se sázky podávají v době větších sportovních událostí, jako je UEFA, FIFA, Olympijské hry nebo Tour de France. Určitě ale není nic špatného na tom, zasázet si i na menší tuzemské zápasy. Ať už jste amatérští sázkaři nebo profíci, důležité je brát Tipsport live sázky jako radost a odreagování se. Jedině tak můžete být úspěšní.

Pokud se však chcete věnovat sázení naplno a zajímá vás, jak být v plusu dlouhodobě, mohl by vás zajímat koncept money managementu neboli finanční plán, podle kterého budete sázet.

 • Kapitál: Každý uživatel jde do sázení s jiným počátečním kapitálem. Jde o částku, kterou je ochoten během Tisport online sázení ztratit. Obecně platí, že bez solidního počátečního kapitálu nelze počítat s velkými výhrami.
 • Maximální možný vklad: Každý sázkař by si měl stanovit svůj maximální vklad. Většina expertů se shodne na tom, že pro začátečníky je nejvhodnější maximální vklad ve výši 2% banku.
 • Sledování zápasu: Na Tipsport platformě a v mobilní aplikaci je možné nastudovat si rekapitulace zápasů, reporty, záznamy a informovat se hlouběji o průběhu celého zápasu. To nám může pomoci v budoucích sázkách. Každý zápas je originál a je třeba reflektovat, co přesně tým dovedlo k prohře nebo výhře.

Tipsport sázky

Tipsport sázky na sportovní a jiné události

Kurzová nabídka Tipsportu je opravdu široká. Najdete tam snad všechny nejdůležitější sporty a ligy na světě. Své sázky můžete uzavírat jak na NHL, KHL, Primera Division, Bundesligu, Sérii A, Ligue 1, tak na Premier League, ATP nebo WTA turnaje. Zkrátka cokoli vás jen napadne. Samozřejmostí jsou všechny tuzemské soutěže.

Oblíbenost sázek na jednotlivé události se liší země od země. Například v USA převažuje zájem o sázky na basketbalovou NBA, americký fotbal NFL nebo baseballovou MLB, naopak u nás jednoznačně kraluje fotbal a hned za ním hokej. Sázky lze však uzavřít i na nesportovní akce, jako například vítěz voleb do poslanecké sněmovny apod.

Tipsport live sázky

V Tipsportu na vás čeká i široká nabídka Live neboli živých sázek. Tipsport live sázky jsou sázky, které můžete podávat i po zahájení zápasu.

Kurzová nabídka Live sázek se přizpůsobuje aktuálnímu dění a kurzy se neustále mění v závislosti na změnách skóre nebo na základě jiných důležitých faktorů, jako je červená karta nebo zranění sportovce.

Naleznete zde v nabídce stovky zápasů, nejvíce jich je samozřejmě z fotbalových trávníků a tenisových kurtů, protože těchto akcí je během roku bezpochyby největší množství.

Tipsport live sázky je možné uzavírat jak na webu, tak v mobilní aplikaci.

Tipsport TV

Na TV Tipsport máte navíc možnost sledovat exkluzivní online přenosy ze všech zápasů Tipsport Ligy nebo české Tipsport extraligy. Vychutnat si můžete i online streamy z dalších soutěží, jako je NHL, KHL, Bundesliga, Primera División, tenisové grandslamy, MLB, Oktagon MMA a další.

Živé zápasy lze sledovat v záložce Tipsport TV přímo na webu nebo v aplikaci. Je jen na vás, co si vyberete.

Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou všechny přenosy dostupné bez poplatku. Pro sledování a Tipsport live sázení musíte mít podanou sázku v minimální hodnotě 30 Kč, a to minimálně jednou za posledních 30 dní. Pokud chcete sledovat 1. českou fotbalovou nebo hokejovou ligu, měli byste si vsadit v den utkání nebo mít na účtu zůstatek minimálně 100 Kč.

Živé vysílání TV Tipsport můžou registrovaní sázkaři sledovat zdarma po dobu 1 týdne.

Tipsport sázení v mobilní aplikaci

V současné době je stále větší poptávka po možnosti bavit se na svých chytrých telefonech a tabletech. Je to rozhodně pohodlnější, než chodit na pobočku.

Sázení na mobilech nám umožňuje bavit se kdekoliv a kdykoliv. S moderní mobilní aplikací od Tipsportu už se nikdy víc nebudete nudit. Díky ní můžete sledovat zápasy a své sázky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tipsport mobilní aplikace je k dostání pro Apple i Android. Stačí si ji stáhnout do mobilu a za pár minut jste ve hře!

Stojí Tipsport online sázení za to?

Rozhodně ano! Tipsport patří mezi špičkové poskytovatele a díky jejich přehlednému webu a aplikaci nikdy nebylo sázení snazší. Vyzkoušejte to na vlastní kůži a vyzvedněte si svůj uvítací Tipsport bonus ještě dnes.

 • Tipsport

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!