Bonusový kód

Tipsport bonus až 50 000 Kč + 500 Kč!

28 června 2021
par admin

Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

Sázková kancelář Tipsport je známá svou štědrostí vůči nově příchozím sázkařům. Nejen proto se řadí mezi nejúspěšnější na českém sázkovém trhu. Šťavnatý Tipsport bonus tu po registraci obdrží každý. Jako malý dárek na uvítanou je to rozhodně pozorné.

100% až do výše 50 000 Kč a bonus 150 Kč za registraci

HOT!

tento měsíc žádný kód

Podívejte se na kód!

Získejte Tipsport bonus v hodnotě 50 000 Kč + 500 Kč

Vstupní Tipsport bonus je něco, co by vám rozhodně nemělo uniknout. Pokud hledáte akční kód Tipsport, pak jste na správné cestě.

Prozradíme vám maximální výši bonusu a podrobný návod, jak ho ulovit. Tato sázková kancelář navíc nabízí bonusů hned několik, proto se vám bude tento praktický přehled jistě hodit.

Akční kód Tipsport na Říjen 2021

Stále váháte, zda se připojit k Tipsportu a zajímají vás aktuální podmínky Tipsport bonusu? Akční kód Tipsport je jistě jedním z lákadel, proč se k této veleúspěšné platformě přidat. Nebojte se ho využít a začít sázet.

Tipsport bonus na Říjen 2021

TIPSPORT BONUS BONUS VYUŽÍT!
Uvítací bonus Tipsport 500 Kč
100% bonus na první vklad až 50 000 Kč

Tipsport bonus kód je příjemným dárkem pro každého. Tato platforma si cení jak stálých, tak nových sázkařů. Využijte toho nyní. Pojďme si postupně představit všechny bonusové nabídky, které můžete v současné době u Tipsportu využít.

Uvítací Tipsport bonus 500 KčTipsport bonus 500 Kč

Tipsport rozdává každému novému sázkaři šťavnatý bonus za úspěšnou registraci na platformě.

Chybí vám akční kód Tipsport? Jakmile dokončíte svou rezervaci, okamžitě na účet získáte bonus s nutností první sázky v hodnotě 500 Kč. Váš uvítací bonus vám provozovatel připíše v Netech, které můžete dále použít na vaše libovolné sázky. Obecně platí, že 1 net je roven 1 Kč.

Jak získat bonus Tipsport na uvítanou

Rádi byste začali sázet, ale chybí vám motivace? Stačí splnit následující kroky a bonusová odměna na rozjezd je v kapse.

 • Ověřte svou identitu pomocí banky
 • Potvrďte svou vkladovou metodu
 • Vstupní bonus Tipsport je během pár minut váš!

Je to hračka, nemyslíte? Opravdu stačí v profilu ověřit svou totožnost pomocí bankovní identity, zvolit platební metodu a vstupní dárek v podobě 500 Kč je doma. Tento bonus Tipsport můžete použít na jakékoli Tipsport sázky.

Svou kompletní registraci můžete provést snadno a pohodlně online, aniž byste museli opustit gauč. Vše se dá vyřídit během několika málo minut.

Ať už si s pomocí bonusu vsadíte na svůj oblíbený fotbalový tým nebo podle vás nejrychlejšího koně, Tipsport bonus stojí za vyzkoušení.

Podmínky Tipsport bonus kódu

U této platformy není třeba v registračním formuláři vkládat do políčka akční kód Tipsport. Odměna v podobě štědrého bonusu s nutností vkladu vám přistane na sázkařském účtu okamžitě po dokončení vaší registrace.

Další Tipsport bonusy

Tím ovšem nabídka Tipsport bonusů zdaleka nekončí. Tento provozovatel novým uživatelům nabízí také druhý, neméně atraktivní, bonus.

Tipsport bonus do 50 000 Kč

100% bonus do výše 50 000 Kč

Pro většinu sázkařů je tento druhý bonus, který Tipsport nabízí, mnohem zajímavější. O co přesně jde? Jedná se o nárok na 100% vstupní bonus až do výše neuvěřitelných 50 000 Kč. 

Podmínky 2. Tipsport bonusu

 • Podle výšky vkladu se stanoví podmínky protočení – nejméně je 5x (bonus + vklad) a nejvíce 8x (bonus + vklad).
 • Minimální kurzy na tiketech jsou odstupňovány podle výše vkladu: Při vkladu 5 000 Kč a výše musí váš tiket disponovat kurzem v minimální hodnotě 3,00.
 • Pokud si například na svůj účet vložíte 10 000 Kč a chcete získat bonus dalších 10 000 Kč, musíte protočit celkem 160 000 Kč.
 • Pokud si na svůj účet vložíte pouze 3 000 Kč, budete hrát o další 3 000 Kč, pokud protočíte 42 000 Kč.
 • Pokud tedy vložíte 5 001 Kč a více, můžete získat bonus ve výši až 50 000 Kč. Pro bonus 5 000 Kč je třeba vložit minimálně 1 001 Kč.

Pokud chcete podat Tipsport sázky a získat vstupní Tipsport bonus kód pro nové sázkaře, stačí provést rychlou intuitivní registraci na platformě nebo v mobilní aplikaci.

Tipsport registrace trvá maximálně 10 minut a všechny uvítací Tipsport bonusy vám poté budou připsány na váš uživatelský účet.

Ostatní bonusy pro stálé hráče

Ani stálí hráči a veteráni se ale nemusí bát, že by přišli zkrátka. Tipsport totiž nenabízí pouze vstupní bonusy pro nové hráče.

Jedním z mnoha odměn může být například i nový automobil BMW, o který sázkaři mohou hrát v Turnaji mistrů. Ten nejúspěšnější sázkař získá automobil BMW X6. Ale ani ostatní nemusí smutnit, protože Tipsport rozdává dárky i ostatním umístěným v žebříčku. Během tohoto Turnaje mistrů totiž rozdělí více než 500 000 Netů.

Nety jsou skvělým bonusem pro sázející. Získávají se totiž za uzavírání sázek a různé další aktivity a mohou být následně využity na další sázky.

V průběhu roku navíc probíhá několik dalších promo akcí, kterých se uživatelé Tipsportu mohou zúčastnit. Co se tedy týče bonusů a přívětivého prostředí pro sázkaře, je na tom sázková kancelář Tipsport velmi dobře.

Tipsport bonus pro mobilní aplikaci

Tipsport v současné době nenabízí žádný speciální mobilní Tipsport bonus kód. Uživatelé mobilní Tipsport aplikace ovšem mají nárok na vstupní bonus Tipsport stejně jako uživatelé klasické verze webu. Výhodou mobilní Tipsport aplikace je, že ji můžete mít vždy po ruce a sázet kdykoli se vám zachce.

Tipsport nabídka sportovního sázení

Tipsport sázky

Tipsport sázky jsou velmi rozmanité a každý si tu vybere to své. Na platformě jsou povoleny následující typy sázek:

 • Jednoduché sázky (tzv. Sólo sázky)
 • Akumulované sázky (tzv. AKU sázky)
 • Systémové sázky
 • Možnost označení tutovky
 • Skupinové sázky (neboli Maxikombi)

Do sportovního sázení se můžete pustit ihned, jakmile úspěšně dokončíte svou Tipsport registraci. Není tedy na co čekat, můžete jen získat benefity.

Tipsport živě

Sázková kancelář Tipsport nabízí poměrně širokou škálu live neboli živých sázek, které je možné podat jak na webu, tak přes mobilní aplikaci. Sázky lze uzavírat na velké množství zápasů.

Ačkoli se nabídka zaměřuje hlavně na fotbal, tenis a hokej, šanci zasázet si na své oblíbence budou mít i fanoušci basketbalu nebo stolního tenisu.

Tipsport TV

Živé zápasy lze sledovat v záložce Tipsport TV, která mimo jiné vysílá českou fotbalovou a hokejovou ligu, NHL, KHL, španělskou, německou, italskou fotbalovou ligu, ATP a WTA turnaje nebo třeba NBA.

Pokud chcete sledovat a sázet na zápasy naživo, musíte mít uzavřenou sázku v minimální hodnotě 30 Kč, a to alespoň jednou za posledních 30 dní. Přímo v den utkání zase musíte vsadit, jestli chcete sledovat 1. českou fotbalovou nebo hokejovou ligu. Druhou možností je zůstatek na účtu minimálně 100 Kč.

TV Tipsport můžou sázkaři sledovat úplně zdarma po dobu 1 týdne. Jedinou podmínkou je registrace a přihlášení uživatele. Živé přenosy zápasů můžete sledovat jak na webu, tak na všech mobilních zařízeních.

Sázková kancelář Tipsport patří mezi špičku u nás i ve světě. Síť těchto kanceláří se neustále snaží modernizovat své služby pro své nové i stávající sázkaře. Své si tu najdou samozřejmě také hráči pokeru nebo automatů, a to díky sekci Tipsport Vegas. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli druh sázek, Tipsport vás nezklame.

Platební možnosti Tipsport

Vklady a výplaty lze u Tipsportu provádět mnoha způsoby – záleží na vaší preferenci. Pokud jste u Tipsportu zaregistrovaní, můžete si vybrat z následujících možností:

Tipsport vklady

Stejně jako u ostatních platforem, i na Tipsportu jsou umožněny vklady kreditní nebo debetní kartou. K dispozici jsou karty:

 • VISA
 • MasterCard
 • Maestro
 • a VISA Electron

Vklad finančních prostředků je možný také přes

 • okamžitý bankovní převod
 • předplacenou kartu Paysafe
 • digitální peněženku Skrill, přes kterou se dá platit Bitcoinem
 • PayPal
 • na kamenné pobočce

V této přehledné tabulce najdete všechny potřebné údaje k jednotlivým platebním metodám, jako je minimální vklad nebo doba potřebná ke zpracování transakce. Vklady a výběry probíhají na Tipsportu bez poplatku.

Vkladové metody Minimální vklad Doba zpracování
Skrill 1000 Kč 1-3 pracovní dny
Platební karta (VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard) 100 Kč Okamžitě
ePlatba okamžitý převod:
Česká spořitelna (PLATBA 24)
Československá obchodní banka (ČSOB)
Fio banka
Komerční banka (MojePlatba)
mBank (mPeníze)
MONETA Money Bank
Poštovní spořitelna
Raiffeisenbank (ePlatby pro eKonto)
Sberbank
UniCredit Bank
10 Kč Okamžitě
Bankovní převod 1 Kč 1-3 pracovní dny
Pobočka 1 Kč Okamžitě

Tipsport sms vklad

Vklady a výběry lze v rámci uživatelského konta realizovat i přes mobilní aplikaci v telefonu. Stačí si v menu vybrat, zda chcete vložit nebo vybrat peníze a jakou metodou. SMS vklad v současné době Tipsport jako platební metodu nenabízí.

Tipsport výběry

Vyplacení peněz lze na Tipsportu provést hned několika způsoby:

 • Vyplacení na pobočce: Pokud chcete peníze vyplatit přímo na ruku, výběr můžete samozřejmě kdykoli realizovat na některé kamenné pobočce Tipsport. Maximálně můžete najednou vybrat 5 000 Kč. Na pobočkách můžete finanční prostředky vybrat již od 100 Kč.
 • Vyplacení prostřednictvím služby Skrill: V tomto případě je výběr omezen na maximálně 50 000 Kč.
 • Výběr bankovním převodem: Ten můžete provést až do výše 1 000 000 Kč.
 • Vyplacení prostřednictvím služby PayPal: V tomto případě je výběr omezen na maximálně 50 000 Kč.
 • Vyplacení prostřednictvím služby paysafecard: V tomto případě je výběr omezen na maximálně 50 000 Kč.
Výplatní metody Minimální-maximální výběr Doba zpracování
Skrill, PayPal, Paysafecard 1 000 – 50 000 Kč 1 – 3 pracovní dny
Bankovní převod 100 – 1 000 000 Kč 1 – 3 pracovní dny
Pobočka 100 – 5 000 Kč Okamžitě

Proč využít Tipsport bonus?

Sázení na Tipsportu může být velká zábava a odreagování. Bonusovou nabídku v podobě tučných peněz na první sázku tak skutečně nelze odmítnout. Ponořte se do světa sázek ještě dnes a vyzkoušejte jednoho z nejlepších provozovatelů v České republice.

FAQ: Nejčastější dotazy

 • Co je to Tipsport bonus?

Na Tipsport bonus má nárok každý nově registrovaný sázející.

 • Jaký je funkční akční kód Tipsport?

K uplatnění bonusu není třeba zadávat žádný Tipsport bonus kód. Automaticky se vám připíše na účet.

 • Kolik činí Tipsport bonus celkem?

Celkem si můžete přijít na pěkný bonus v celkové hodnotě 50 000 Kč + 500 Kč.

 • Jak dostanu Tipsport bonus?

Stačí vám pouhá registrace na platformě nebo v mobilní aplikaci.

 • Tipsport

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!