Bonusový kód

Fortuna registrace Září 2021

5 srpna 2021
par Gosia Kryszewska

Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

Sázková kancelář Fortuna patří mezi ověřené společnosti nejen v oblasti sázení. Hledáte-li kvalitního a spolehlivého bookmakera, pak je Fortuna správná volba. Pokud jste si vybrali Fortunu, pak vám v tomto článku přiblížíme proces Fortuna registrace.

100% bonus na první vklad až 3000 Kč

HOT!

tento měsíc žádný kód

Podívejte se na kód!

Fortuna registrace krok za krokem

Fortuna registrace je standardní postup, který musí dodržovat každá sázková kancelář s licencí v České republice. Nevyhnete se ani ověření totožnosti, což však není možné nikde. Sázková kancelář musí po váš žádat ověření identity ze zákona. Zde je postup, které vás čeká během Fortuna registrace. Bonus pro nové zákazníky si přiblížíme později.

Fortuna registrace

Fortuna registrace krok za krokem

 • Přesměrujte se na stránku sázkové kanceláře Fortuna.
 • V horní části obrazovky spatříte tlačítko Fortuna “Registrace”.
 • Objeví se před vámi registrační formulář, který pravdivě vyplňte.
 • V tomto kroku si také volíte údaje pro vaše iFortuna.cz přihlášení. Toto Fortuna přihlášení budete realizovat pomocí uživatelského jména a hesla, proto si je pečlivě uschovejte.
 • Na konci formuláře si vyberte jeden ze vstupních bonusů, které můžete jako nový hráč získat. Fortuna bonus vám zajistí náš promo kód.
 • Podívejte se také na “Fortuna promo kód”, díky kterému si tento bonus zabezpečíte.
 • Klikněte na tlačítko “Další”.
 • V této části registrace vyplníte údaje o vaší adrese a další informace o vaší osobě.
 • Pak už jen stačí dokončit registraci a společnost vám dá vědět, jak pokračovat. Po ověření své identity je vaše konto aktivní a vy můžete sázet a využít i skvělý bonus.

Fortuna registrace přes mobil

Sázková kancelář Fortuna nabízí kromě mobilní verze webu i mobilní aplikace pro Android či iPhone / iPad (iOS). Nicméně, samotnou registraci přes žádnou mobilní aplikaci nedokončíte. Přímo v apce sice naleznete tlačítko Registrace, ovšem přesměruje vás to na mobilní web.

Fortuna aplikace pro Android – jak se zaregistrovat

Aplikaci můžete stáhnout dvěma způsoby. Buď otevřete Obchod Play a vyhledáte apku pomocí klíčového slova, nebo jednoduše na stránce Fortuny klikněte v horním menu na záložku “Mobilní sázení”, kde spatříte tlačítko stažení. Po kliknutí na toto tlačítko vás to automaticky přesměruje do Obchodu Play a otevře mobilní aplikaci od Fortuny. Pak už jen stačí apku nainstalovat a dokončením Fortuna registrace se do ní pak můžete přihlásit a sázet.

Fortuna aplikace pro iPhone – jak se zaregistrovat

U aplikace pro zařízení běžící na platformě iOS je to v podstatě to samé, jako je výše popsáno pro Android. Buď aplikaci vyhledáte pod slovem “iFortuna” přímo v App Store, nebo pak na stránce pod tou samou záložkou “Mobilní sázení” naleznete odkaz, který vás automaticky přesměruje do App Store a otevře mobilní aplikaci Fortuna. Tu pak stačí jenom stáhnout a postup je poté stejný – registrace, Fortuna přihlášení a pak můžete začít sázet. Nezapomeňte si také zajistit váš vstupní Fortuna bonus, který vám zabezpečí náš Fortuna promo kód.

Jak ověřit moje ID online?

Ověřování totožnosti je někdy poněkud otravný krok k úplnému dokončení Fortuna registrace. Nicméně, existují i zjednodušené cesty jak ověřit vaši identitu. Jedna z nejjednodušších metod je tzv. BankID.

BankID se dá zjednodušeně přirovnat k občanskému průkazu, který je vám přidělen v online světě. Tento elektronický průkaz ale zvládá i jiné věci. Díky BankID si například nemusíte pamatovat přihlašovací údaje na různé portály, které BankID podporují – stačí, když použijete svojí elektronickou občanku a do svého účtu tak přistupujete bez zadávání přihlašovacího jména a hesla.

BankID je zcela zdarma a usnadní vám spoustu věcí v online světě, zejména pak tyto někdy otravné procesy ověřování vaší identity. Zeptejte se proto ve vaší bance na BankID. Pokud již BankID máte, pak bude pro vás registrace u tohoto bookmakera a následné iFortuna.cz přihlášení hračkou.

Jak funguje proces Fortuna přihlášení?

Přistupování do vašeho účtu budete provádět pomocí přihlašovacích údajů, které jste si zvolili během procesu registrace. Tyto údaje budete používat jak u přihlašování na webu, tak do aplikace. Fortuna přihlášení se provádí přímo na stránce sázkové kanceláře, nebo v apce, kde stačí kliknout na tlačítko iFortuna.cz Přihlášení. Pak zadáte vaše údaje a ocitnete se ve vašem účtu za předpokladu, že jste dokončili proces registrace. Bonus si vyberete během registrace a jeho stav uvidíte po přihlášení.

Fortuna registrace bonus

Fortuna registrace – Bonus pro Září 2021

Nový zákazníci sázkové kanceláře Fortuna mají možnost získat spoustu vstupních bonusů. Naleznete zde bonusy jak pro casino, tak pro loterie. Jelikož se ale zabýváme sázením, probereme zde právě bonusy, které se vztahují na sportovní sázky. Aktuálně jsou k dispozici dva bonusy.

Vstupní bonus 100% až do 3 000 Korun

Na váš počáteční vklad vám teď sázková kancelář Fortuna dá vstupní bonus ve výši vašeho vkladu, a to až do 3 000 Kč. Pokud jste tedy novým hráčem, nezapomeňte si během registrace zabezpečit tento skvělý bonus pomocí našeho promo kódu. Tento kód jednoduše vložíte do pole kódu během první fáze registrace. Postup naleznete na začátku tohoto článku.

Mějte na paměti, že vstupní bonusy vždy podléhají určitým pravidlům. Například u tohoto bonusu musíte první vklad uskutečnit do 7 dnů od registrace. Dále je nutné pro splnění podmínek protočení sázet na tikety s kurzem minimálně 1.95. Podrobné informace o bonusech naleznete přímo na stránce Fortuny.

Vstupní bonus 200% až do 600 Korun

Pokud se rozhodnete, že váš první vklad nebude tak vysoký, pak je zde pro vás možnost získat procentuálně ještě výhodnější bonus, ovšem do nižší částky. Při vkladu jenom 300 Korun vám sázková kancelář Fortuna dá vstupní bonus až do dvojnásobku tohoto vkladu. Pokud tedy vložíte 300 Kč, sázet začnete s celkovou sumou 900 Kč.

Zde také platí podmínky. Například je nutné uskutečnit první vklad do sedmi dnů od registrace a dále musíte uzavírat v následujících dnech tzv. kvalifikační sázky, které se počítají do podmínek protočení. Sázky musí být uzavírány na kurz alespoň 1.5. Detailní info naleznete přímo na stránce společnosti.

FAQ – Často kladené otázky

 • Kdo může projít procesem registrace a být společností akceptován?

U Fortuny se můžou registrovat jenom plnoletí občané České republiky, kteří doloží doklady o své totožnosti. To určuje zákon a společnost s tím nemůže nic dělat.

 • Kde můžu použít Fortuna promo kód?

Během Fortuna registrace je v registračním formuláři pole pro bonusový kód. Podívejte se na náš aktuální kód pro tohoto bookmakera použijte ho během registrace.

 • Jak funguje ověřování pomocí BankID?

Pokud si u své banky vybavíte BankID, pak je ověření pomocí tohoto online dokladu opravdu hračka. Jednoduše BankID použijete během ověřování totožnosti a nemusíte tak Fortuně zasílat fotografie či skeny vašich dokladů.

 • Jaký je registrační bonus u Fortuny?

Pro sázení na sporty je momentálně k dispozici buď bonus 100% do 3 000 Kč na váš první vklad, nebo pak 200% vstupní bonus až do 600 Kč také na váš první vklad.

 • Fortuna

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!