Bonusový kód

Fortuna aplikace – Recenze pro Září 2021

5 srpna 2021
par Gosia Kryszewska

Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

Časté cesty a ne úplně častý přístup k počítači, a přitom byste si tak rádi vsadili na některý z nadcházejících sportovních zápasů? U sázkové kanceláře Fortuna žádný problém! Podívejte sa na tuto skvělou apku a co všechno Fortuna aplikace dovede!

100% bonus na první vklad až 3000 Kč

HOT!

tento měsíc žádný kód

Podívejte se na kód!

Fortuna aplikace – Jak ji stáhnout pro Android a iOS krok za krokem

Fortuna aplikace je skvělým společníkem nejen na cestách, ale také v případech, že máte po ruce jenom mobilní telefon a touhu vsadit si na některý z nadcházejících zápasů. iFortuna aplikace je k dispozici jak pro zařízení fungující na platformě Android, tak i pro ty, které běží na platformě pro zařízení iPhone či iPad (iOS). Pokud nevíte, jak se aplikace Fortuna stahuje, níže vám tento proces přiblížíme.

Fortuna aplikace

Jak se stahuje Fortuna aplikace pro Android?

Fortuna mobilní aplikace se stahuje na zařízeních pro Android pomocí Obchodu Play, což je obchod s aplikacemi. Stačí, když jej otevřete a do pole vyhledávání napíšete klíčové slovo Fortuna – aplikace se vám ihned vyhledá.

Pokud si mezi výsledky hledání nejste jistí, jestli je to ta správná iFortuna aplikace, můžete jít i bezpečnou cestou a odkaz na přímé stažení apky vyhledat na stránce sázkové kanceláře. Stačí, když navštívíte stránku Fortuny a v horním menu najdete záložku vztahující se na mobilní sázení. Zde si vyberete svou platformu a objeví se odkaz přímo ke stažení aplikace Fortuna.

Jak se stahuje Fortuna aplikace pro iOS?

iFortuna cz aplikace pro zařízení běžící na platformě iOS se stahuje pomocí obchodu s apkama, který nese název App Store. Po otevření App store klikněte na “Vyhledat” a zadejte klíčové slovo aplikace Fortuna. Objeví se vám apka, kterou následně stáhnete tlačítkem “Získat”.

Jestli si nejste úplně jistí, zda-li stahujete správnou aplikaci, pak je zde možnost stáhnout jí bezpečnou cestou, kterou je odkaz přímo na stránce sázkové kanceláře Fortuna. Tento odkaz vás také přesměruje do App Store, ovšem zde máte jistotu, že stáhnete správnou aplikaci, protože jedete přes ověřený zdroj, který vyvíjí zdrojový kód Fortuna aplikace. Na stránce klikněte v horním menu na Mobilní sázení, zvolte si platformu a objeví se vám odkaz ke stažení.

Existuje dedikovaná Fortuna aplikace pro Windows?

Pokud jste majitelem mobilního zařízení, které běží na Windowsu, pak máme pro vás dobré, i špatné zprávy. iFortuna cz aplikace bohužel pro Windows neexistuje. To je ta špatná zpráva. Nicméně, sázet na cestách pomocí zařízení s Windowsem je možné díky skvělé mobilní verzi stránky společnosti Fortuna. Mobilní verze webu je přizpůsobena jakémukoliv mobilnímu zařízení. Sázet tak můžete i bez nutnosti stahování Fortuna mobilní aplikace.

Fortuna registrace přes mobil

Chystáte se registrovat u sázkové kanceláře Fortuna? Níže naleznete návod krok za krokem – Fortuna registrace, bonus, Fortuna promo kód. Pro ty, kteří se ptají, zda je možné k registraci využití iFortuna aplikace, pak je odpověď ne. V apce sice naleznete tlačítko registrace, ale přesměruje vás to na mobilní verzi stránky, kde můžete dokončit proces Fortuna registrace. Bonus pro nové hráče vám zajistí náš Fortuna bonusový kód.

 • Otevřete mobilní verzi webu Fortuna.
 • Klikněte na tlačítko Registrace.
 • Pravdivě vyplňte registrační formulář.
 • Vyberte si Fortuna vstupní bonus a zadejte náš Fortuna promo kód.
 • Po zadání osobních údajů a po výběru přihlašovacích údajů dokončete registraci.
 • K ověření identity můžete použít BankID.
 • Vaše konto je nyní otevřeno a vy můžete sázet jak z PC, tak z mobilu!

Fortuna registrační bonus pro mobilní hráče

Sázková kancelář Fortuna nyní nabízí svým novým zákazníkům řadu vstupních bonusů. Hlavní Fortuna vstupní bonus je nastaven na 3 000 Kč. Je to vkladový 100% bonus. To znamená, že pokud si vložíte na účet jakoukoliv částku, Fortuna tuto částku zdvojnásobí, maximálně však do 3 000 Korun.

iFortuna aplikace - bonus

Jsou zde i další bonusy. Podívejte se na stránku Fortuny, co je momentálně k mání. Pokud vás zajímá, jestli jsou zde bonusy dedikované pro mobilní sázkaře, pak vás musíme zklamat. Nicméně, všechny bonusy, které během registrace získáte, se vztahují i na mobilní aplikaci, takže sázet na mobilu můžete začít s extra penězi.

Sázení ve Fortuna mobilní aplikaci

Možná jste se již potkali s mobilními aplikacemi sázkových kanceláří, které vás nijak neohromili, nebo dokonce jste si řekli, že daná aplikace je zcela nepoužitelná. Bohužel, i to se stává. Naštěstí to není případ aplikace od Fortuny. Obě verze, Android a iOS, jsou skvělé. Jsou intuitivní a hodně rychlé. Nebudete s nimi mít žádné potíže.

Aplikace je plnohodnotnou náhradou webu, v některých případech ji dokonce i převyšuje. Naleznete zde kompletní kurzovou nabídku. Od fotbalu, přes hokej či tenis, až po zcela nestandardní sázky, včetně těch nesportovních (zejména e-sporty).

Kromě kompletní nabídky kurzů zde můžete sázet i na live zápasy. Sekce live sázek je opravdu skvělá. Zápasů je zde tolik, že nebudete vědět, kam dřív. Kromě toho je k vybraným zápasům i živý přenos. Jo, slyšíte dobře. Live stream zápasů na vašem mobilu zcela zdarma. Vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli sledovat živé přenosy ve Fortuna aplikaci je mít buď otevřený tiket, nebo alespoň pár korun na vašem hráčském účtu.

Aplikaci od sázkové kanceláře tedy hodnotíme na výbornou. Není moc, co bychom mohli vytknout. Skvělá nabídka kurzů, live sázky a live přenosy a spousta dalšího. Kromě toho můžete těžit i ze skvělých uvítacích bonusů, které v současnosti sázková kancelář Fortuna nabízí. Nezapomeňte použít na promo kód a zajistit si tak ten nejlepší možný bonus!

FAQ – Často kladené otázky

 • Jak stáhnou mobilní aplikaci od Fortuny pro Android?

Nejbezpečnější cestou je navštívit stránku bookmakera Fortuna, kliknout na záložku Mobilní sázení, vybrat si platformu Android a kliknout na odkaz, který vás přesměruje ke stažení aplikace.

 • Jak stáhnou mobilní aplikaci od Fortuny pro iOS (iPhone)?

Stejně jako výše, nejlepší je převzít aplikaci pomocí odkazu na stránce společnosti. Kliknutím na tlačítko Mobilní sázení se vám otevře odkaz na stažení apky z App Store.

 • Jak stáhnou mobilní aplikaci od Fortuny pro Windows?

Pokud vaše mobilní zařízení běží na platformě Windows, pak pro vás Fortuna aplikaci nemá. Nicméně, na zařízeních tohoto typu můžete sázet z vašeho mobilního zařízení pomocí mobilní verze webu sázkové kanceláře Fortuna.

 • Jaký bonus můžete získat ve Fortuna mobilní aplikaci?

Dedikovaný bonus pro mobilní sázení neexistuje. Ovšem všechny ostatní bonusy, které jsou možné získat pro nemobilní verzi vám budou k dispozici i v samotné aplikaci (jako například vstupní bonus 100% až do 3 000 Korun).

 • Fortuna

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!