Bet365 bonusový kód

Bet365 sports sázky na hlavní ligy

3 listopadu 2018
par Moses Uaboi

Bet365 - Platí podmínky : Sport | Kasíno | Poker | Reklamní obsah | Jen noví zákazníci | 18+

Po tom co využijete bonusový kód bet365 se o žádné sportovní lize nebo soutěži nedá říci že je pro sázení špatná, hlavně když je neustále k dispozici spousta typů sázek, ať už live nebo klasických, a ani nezáleží na tom, jak neznámá je právě tato liga nebo sport.

Ale když přijde řada na špičkové sportovní ligy, na které můžete vsázet na bet365, často nabízejí něco navíc, což dělá sázení na tyto ligy mnohem zábavnější než sázení na jiné ligy po celém světě. Zde jsou některé z nejlepších sportovních lig na sázení na bet365.

bet365 logo

EPL: Sázení na nejlepš Premier League ligu na světě

Co jsem měl nejradši na sázení nabet365 Premier League je počet druhů sázek, které jsou na výběr. Když se blíží den zápasu, je zde nepřeberné množství z čeho se dá vybírat, od jednoduchých typů sázek, jako který tým zvítězí zápas nebo jaké bude konečný výsledek, po více komplikované typy sázek jako který konkrétní hráč dá gól nebo další podobné sázky zaměřené na konkrétní hráče.

Bet365 zároveň nabízí široký výběr sázek do budoucna co se týkají Premier League a které dělají ze sázení na tuto ligu ještě větší zábavu. Je na výběr z klasických typů sázek, jako který tým nakonec vyhraje trofej, nebo jaký tým bude mít nejvíce porážek za sezonu až po ty nevšední jako který hráč nastřílí za sezonu nejvíc gólů nebo který hráč bude zvolen nejužitečnějším hráčem. Byl jsem opravdu rozmazlován širokým výběrem typů sázek na Premier League dostupných na bet365, ačkoli je třeba poznamenat, že dostupnost různých druhů sázek se neustále mění.

NBA: Sázení na nejlepší basketbalovou ligu na světě

Jako velký fanoušek NBA mohu být spokojen, jelikož téměř každá kancelář nabízí sázení na NBA, takže už jen zbývá vybrat si kde jsou kurzy nejvyšší. Na bet365 se jim toto povedlo velmi dobře, jelikož vzali klasické typy sázek a předělali je tak, že klasické sázky jsou mnohem zajímavější, než by normálně byli.

Například, podívejme se na sázky na vítězství pro každou NBA hru na bet365. Jedná se úplně obyčejný typ sázky, protože hráči se pokaždé pokouší předpovědět, kolik bodů tým získá nebo ztratí. Ale co dělá bet365 verzi této sázky o tolik zábavnější je, že na bet365 je nabízen široký výběr možností, ze kterých se dá vybírat s obrovským počtem typů sázek na vítězství.

basketbalovou ligu na světě

Stránky poskytují různé možnosti výher tím, že nabízí sázky na výsledný rozdíl bodů. Například že výsledek zápasu bude v rozdílu do pěti bodů.

Takže když vsázíte na zápas tak se nejste limitováni jen klasickou sázkou na vítěze ale i jak velké to vítězství bude, v tomto typu sázek je nabízena velká škála rozdílů, a snad aní není potřeba zdůrazňovat že čím širší je rozpětí tím nižší je kurz a tím pádem i výsledná potenciální výhra.

LM: Jak sázet na vrcholnou ligu na starém kontinentě

Sázení na fotbal je tak zajímavé, jelikož se celý zápas může úplně změnit jednou odpískanou penaltou nebo jednou pokaženou přihrávkou. Jsou to právě takovéto detaily a podrobností, které rozhodují o zápase, a které dělají sázení na Ligu mistrů tak zábavným, což LM řadí do našeho krátkého seznamu nejlepších sportovních lig na bet365.

Co také dostává LM na tento seznam, jsou typy zábavných sázek, které jsou zpravidla k dispozici během sezóny LM, a které dostávají zápasy ligy mistrů na úplný vrchol.

Já osobně jsem si velmi oblíbil možnost sázet na typ sázky jako na střelce. Tyto typy sázek jsou skvělé, pokud důkladně sledujete daný tým, jelikož potom můžete využít svých znalostí toho jakým způsobem pracují v útoku a využít nejlepší možné kurzy.

starém kontinentě

Řekněme že například tým který sledujete a víte, že útočí více po levé straně hřiště než po druhé, nebo že jejich strategie je založena na jednom hrotovém útočníku, takže zde můžete zužitkovat Vaše znalosti a přetavit je ve velkou výhru.

Nebo podobně můžete využít Vaše znalosti v typu sázky, kdo dá první gól podle současné formy týmu, to je další z důvodů, proč sázím na LM radši než na ostatní ligy. Stejně i naopak, pokud víte že má tým problémy na jedné straně obrany tak můžete spoléhat na toho útočníka který hraje právě proti tomuto slabšímu místu.

Můžete využít Vaší znalosti aktuální formy hráčů a doufat že ji i v tomto zápase potvrdí, jelikož i zde mohou být velmi výhodné kurzy hlavně pokud tento hráč není tolik známý.

UFC: Povinnost pro všechny nadšené sázkaře na bojové sporty

Smíšená bojová umění nezískávají v sázení tolik pozornosti, jelikož spousta lidí je odrazena brutalitou, která je s těmito sporty spojena. Přesto, já jsem velkým fanouškem sázení na MMA, a hlavně na UFC. Bet365 nabízí spoustu typů sázek ze kterých si můžete vybírat při sázení na UFC, od klasických sázek na vítěze přes tipování kdo vyhraje které kolo až po to v jakém kole bude zápas ukončen.

I když může být náročné předvídat, zda boj skončí ve druhém kole na submission, odměna za to, může potenciálně být mnohem vyšší, než jen pokud budete předvídat kdo zápas vyhraje.

sázkaře na bojové sporty

Toto jsou mé čtyři nejoblíbenější ligy pro sázení na bet365, ale samozřejmě Vaše nejoblíbenější mohou být úplně jiné, což záleží na tom, jakým sportům holdujete vy. Ale ať už jsou Vaše preference jakékoliv, bet365 Vám vždy bude mít co nabídnout.

  • Bet365 Články

+18 Hrajte zodpovědně stopzavislosti Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!