Bet365 bonusový kód

Recenze a návod k bet365 aplikace

10 May 2018
par Moses Uaboi

Bet365 - T&Cs apply : Sports betting | Casino | Poker | Commercial content | New Customers Only | 18+

Mám rád možnost sázet na cestách. Jelikož nechci zameškat jakoukoliv událost, proto potřebuju být schopný provádět sázky bez ohledu na to kde jsem, nebo přestože jsem zaneprázdněn nebo nejsem schopen se dostat k počítači.

Naštěstí právě proto tu je aplikace bet365 pro mobilní zařízení, která v sobě zahrnuje vše, co poskytují webové stránky bet365, a navíc se opravdu jednoduše ovládá a pracovat s ní je příjemný zážitek. V této recenzi aplikace bet365 Vás provedu tím co činí tuto aplikaci tak vyjímečnou a proč je hodna Vašeho času.

bet365 nemá českou licenci. Přihlášení a sázení u tohoto bookmakera z českého území je nezákonné.

Podívejte se na nabídky zákonných sázkových kanceláří

Tipsport

Fortuna

bet365 logo

Rozhraní Mobilní Aplikace bet365

Jednou z klasických stinných stránek sázení na mobilních zařízení je skutečnost, že většina mobilních rozhraní, je buď příliš malá, nebo navigace v ní, je z různých důvodů přímo frustrující. Naštěstí pro nás, toto se netýká aplikace bet365, jelikož používání této aplikace je opravdu jednoduché a příjemné, a to že sázíte na menší obrazovce není v žádném případě na újmu.

Pomocí menu, které lze zapnout a vypnout na levé straně obrazovky, jsem si mohl vybral ze všech různých sportů, které bet365 nabízí, a jednoduše scrollováním v seznamu který se mi otevře, se mohu dostat z jednoho sportu do druhého, takže pokud chci, tak se mohu za několik vteřin přesunout z australského fotbalu na španělský volejbal.

bet365 aplikace

V horní části tohoto menu na levé straně obrazovky je řada tlačítek, pomocí kterých se můžete dostat z jedné sekce mobilní aplikace bet365 do druhé. Mohu se přesouvat z jedné sekce do druhé, z živých přenosů na svůj účet nebo do promo sekce, a to vše jen jedním dotykem oddělujícím mě od ostatních sekcí webu.

Když máte vybraný typ sázky a už plánujete provést sázku v mobilní aplikaci bet365, pomocí záložky Moje sázky kde máte k nahlédnutí a zároveň můžete sledovat všechny své sázky na jednom místě. V této recenzi se aplikaci bet365 vysloužila nejvyšší hodnocení právě za to, že ji lze tak snadno ovládat a používat.

Živé Přenosy v Aplikace bet365

Mou nejoblíbenější funkcí aplikace bet365 je skutečnost, že mohu v rámci této aplikace využívat streaming nabízených živých přenosů a to přímo v mobilní aplikaci bet365. Nutnost přepínat tam a zpět mezi záložkou na které sázíte a záložkou s živým přenosem, je často velmi frustrující, a to hlavně pokud zásíte live sázky, jelikož často propásnete ideální příležitost jen kvůli tomu, že musíte přepínat z jedné aplikace do druhé a tím ztratíte drahocené vteřiny. Aplikace bet365 zmírňuje tuto frustraci díky tomu, že přenáší živé vysílání na stejné obrazovce, kde zároveň můžete provádět i live sázky.

Pomocí karty In-Play v aplikaci beta365 jsem se mohl podívat, které události aktuálně probíhají v daný čas. U zápasů které byly dostupné pro živý přenos, svítilo velké žluté tlačítko s nápisem WATCH které mi signalizovalo, že mohu tuto událost sledovat v přímém přenosu prostřednictvím aplikace bet365. Po klepnutí na toto tlačítko se zápas spustil v bezchybné kvalitě videa, a současně na obrazovce přímo pod videem se zobrazovaly kurzy live zápasů.

Živé přenosy

Skloubení živých přenosů a live sázek do jednoho okna je tou nejlepší věcí na mobilní aplikace bet365, jelikož nemusíte přepínat mezi jednotlivými záložkami v jedné aplikaci nebo dokonce mezi různýma aplikacema, abyste mohli sledovat Vámi chtěný zápas a ve stejný čas na něj i sázet. To je od bet365 něco průlomového, a za to si u mě v téti recenzi vysloužili další nejvyšší hodnocení.

Chcete-li využívat možnosti živých přenosů v mobilní aplikaci bet365, stačí mít na svém účtu finanční prostředky (Vámi vložené, anebo prostředky získané z bonusového kódu bet365), nebo mít na bet365 za posledních 24 hodin provedenou sázku.

Live Sázky v Aplikaci bet365

Co se týče live sázek v samotné aplikaci bet365, i zde si společnost bet365 zaslouží ode mě pochvalu. Kromě možnosti sledovat většinu zápasů v živém přenosu, jsem si oblíbil živé vizualizace dat u každého zápasu, který nabízel live sázky, a to i u těch které neměli dostupný živý přenos. Což je skvělý způsob, jak získat statistiky a další relevantní informace o zápasu, aniž byste museli opustit aplikaci bet365.

Co Vás asi nepřekvapí je opět široký výběr typů sázek, které jsem mohl využít na každý zápas. Byla zde také možnost vybrat si ještě během zápasu, Vaše vsazené peníze, což je úžasné. V průběhu zápasu, na který jste se vsadili, nabízí bet365 v podstatě možnost vykoupit si vlastní sázku, kde vám nabízejí sníženou částku k výplatě výměnou, za to že si Vámi vsazenou částku vyberete už před koncem zápasu, a to, přestože by Vaše sázka na konci zápasu nebyla výherní.

Live sázky bet365

Na funkci Cash Out se mi líbí že dává sázkařům možnost nechat se vyplatit ještě v průběhu zápasu, což je zajímavá možnost hlavně u týmů, které jsou známy tím že mohou ztratit téměř vyhraný zápas nebo vysoké vedení, jelikož si můžete nechat vyplatit Vaši sázku ještě před tím, než soupeř začne otáčet zápas.

Mobilní aplikace bet365 má spoustu skvělých funkcí, které ji dělají nepostradatelnou pro všechny sázkaře. Nabízí stejný výběr typů sázek, a to v uživatelsky přívětivějším mobilním prostředí, přičemž abych se dostal k ostatním důležitým částem stránek bet365 stačí jen jedno kliknutí.

Co se týče živého přenosu, aplikace bet365 vám umožňuje provádět live sázky na stejné obrazovce, na které sledujete zápas, s navíc je zde funkce Cash Out, která dělá live sázky na bet365 ještě zábavnější. Celkově je aplikace bet365 vynikající a stojí za minimálně za vyzkoušení.

  • Bet365 Články

21+ Play Responsibly National Council on Problem Gambling