Bet365 bonusový kód

Návod na live sázky a živé přenosy na bet365: Ligy, typy sázek a další

3 June 2018
par Moses Uaboi

Bet365 - T&Cs apply : Sports betting | Casino | Poker | Commercial content | New Customers Only | 18+

Live sázky jsou mým oblíbeným způsobem, jak se dostat do hry po tom co zápas již začal. Řekněme, že jste prošvihly šanci si vsadit před začátkem zápasu, nebo že prostě vaše sázky v průběhu zápasu nevypadají dobře, možnost live sázek je skvělý způsob, jak vyřešit oba dva zmíněné problémy.

V tomto návodě na live sázky a live přenosy Vám prozradím, jak využít všeho co může bet365 nabídnout.

bet365 nemá českou licenci. Přihlášení a sázení u tohoto bookmakera z českého území je nezákonné.

Podívejte se na nabídky zákonných sázkových kanceláří

Tipsport

Fortuna

bonusovykod bet365

Live Sázky na bet365

Když říkám, že počet nabídek bet365 na živé sázky je obrovský, myslím tím, že je naprosto vyčerpávající a nevynechává prakticky žádný sport nebo ligu. Jakákoliv existující liga nebo soutěž která Vás napadne, pravděpodobně na bet365 je, a dá se na ní sázet. Abych toto tvrzení dokázal, tady je několik lig, na které jsem mohl v poslední době sázet live.

Ve fotbale, vedle špičkových lig, jako je Premier League, jsem mohl sázet live na Myanmarskou národní ligu, stejně jako Thajskou ligu U19.

Mohl jsem sázet na zápasy badmintonových turnajů po celém světě nebo na alžírskou ženskou volejbalovou ligu, nebo na skoky na lyžích, a to vše ve stejnou dobu prostřednictvím live sázek na bet365. Nebudu přehánět, když říkám, že jediná věc, která omezuje Vaše live sázky na bet365, je vaše představivost.

Live sázky bet365

A není to jen o tom, že můžete sázet na zápasy všech výše uvedených sportů a soutěží, když využíváte live sázek na bet365, ale zároveň je tu obrovský počet typů sázek, ze kterých si můžete vybírat. Vezměte si například stolní tenis, což je další sport, na který můžete sázet live sázky prostřednictvím Bet365.

S tím, že se jedná o poměrně neznámý sport, který nedostává příliš pozornosti hlavního proudu fanoušků a sázkařů, člověk by si tedy myslel, že zde bude možnost sázet jen na vítěze utkání, popřípadě celkový počet uhraných bodů, a to je vše.

Namísto toho je zde kromě těchto sázek ještě další množství specifických a velmi konkrétních druhů sázek jako například, kdo vyhraje další bod, či kolikrát si jednotlivý hráč udrží své podání.

Netřeba dodávat, že tento vyčerpávající seznam typů live sázek se týká i nejvíce sledovaných sportů, kde jsem byl podobně rozmazlován při výběru sázek na ligách, jako je AFL, NRL a NBA.

Jediný rozdíl spočíval v tom, že při sledování těchto lig jsem věděl na co se dívám, čímž jsem se nemohl pochlubit například u sledování stolního tenisu nebo volejbalového zápasu alžírských žen.

Když vidíte, kolik typů live sázek bet365 nabízí, opravdu Vás to ohromí. Toto je ale skvělé nejen pro tyto ligy, které nezískávají tolik pozornosti odjinud, ale i sportovní fanoušky těchto lig a pro Vás, jelikož zde můžete uplatnit bonusový kód bet365 při sázení na své oblíbené sporty, ligy a týmy, tak, jak nikde jinde nemůžete. Mějte však na paměti, že typy sázek se mohou neustále měnit a fluktuovat.

Živé Přenosy na bet365

Se vší tou pozorností, kterou bet365 věnuje live sázkám se dá očekávat, že se budou stejně důkladně věnovat i svým živým přenosům, aby dali lidem jako já možnost sledovat a sázet na sporty z jednoho místa, a pokud je to možné, dokonce i na jedné obrazovce. Zde Vám ukážeme dostupné možnosti živých sportovních přenosů na Bet365, stejně jako některé skvělé funkce, které usnadní jejich používání.

Pokud jde o dostupné sporty, ze kterých si při sledování živých přenosů můžete vybírat, záleží na tom, kde jste a jaké omezení jsou v místě, kde žijete. Přes toto omezení nabízí stránka bet365 obrovské množství živých přenosů tenisových utkání, což je ideální pro lidi, jako jsem já, kteří se nemohou nabažit tenisu, ale zároveň nechtějí platit navíc za sledování ve vysoké kvalitě. Dále zde můžete najít živé přenosy všech různých sportovních akcí, od hokejových zápasů přes šipky až po dostihy chrtů.

Živé přenosy

Snad nejpříjemnější věcí na živých přenosech na bet365 je možnost, kterou máte v rámci aplikace bet365, při živém přenosu můžete ze stejné obrazovky, na které tuto sportovní akci sledujete, získat v průběhu tohoto zápasu přístup k live sázkám na tuto událost.

Toho docílíte pomocí mobilní aplikace bet365 kde jsem mohl kliknout na tlačítko SLEDOVAT na obrazovce s live sázkami daného zápasu a kdy jsem mohl sledovat živý přenos na horní polovině obrazovky a na spodní polovině obrazovky jsem měl zobrazeny typy sázek dostupných pro tento zápas.

To bylo velmi pohodlné, a to i ve srovnání s bet365 otevřeným v prohlížeči na PC, kde jsem musel přepínat mezi záložkami abych se dostal z okna live sázek na okno živého přenosu.

Chcete-li mít přístup živým přenosům na bet365, stačí mít dostupné finance na účtu Bet365, nebo za posledních 24 hodin provést na bet365 alespoň jednu sázku. Není zde žádná minimální konkrétní částka, kterou je potřeba mít na účtu abyste si mohli užívat privilegií spojených s živými přenosy což je skvělý podnět k tomu, abych vždy měl něco málo na mém účtu bet365, abych mohl alespoň sledovat události, které mě zajímají, aniž bych musel neustále dělat vklady nebo hledat tyto sportovní události na jiných platformách s živými přenosy.

 svým živým přenosům

Jelikož i zde platí zeměpisná omezení, proto doporučuji abyste se předem ujistily, že jsou přímé přenosy pro Vás dostupné, abyste se vyhnuli případnému zklamání.

Kombinace těchto dvou, live sázek na bet365 a živých přenosů na bet365 dělá sportovní sázení opravdu zábavné. To že máte při sázení na výběr z tolika možností je osvobozující rozhodně se v tom neztratíte, pokud si budete dávat pozor, že zůstanete disciplinovaní ve spravování Vašich financí a nesnažíte vrhat do příliš mnoha věcí najednou.

Navíc možnost sledovat živé přenosy a zároveň na ně sázet live, a oboje na jedné obrazovce, je jedna z mých nejoblíbenějších věcí při používání bet365.

  • Bet365 Články

21+ Play Responsibly National Council on Problem Gambling