Bet365 bonusový kód

Co je akumulovaná sázka s bet365?

3 April 2018
par Moses Uaboi

Bet365 - T&Cs apply : Sports betting | Casino | Poker | Commercial content | New Customers Only | 18+

Mým nejoblíbenějším druhem sázky je bezpochyby akumulovaná sázka. Jedná se o typ sázky, u které můžete mít velký kurz, aniž byste se museli spoléhat na velkého outsidera.

V tomto návodě Vám prozradím pár tipů, jak si patřičně užít akumulované sázky na bet365 a dostat se přes překážky, s nimiž se někteří sázkaři potýkají.

bet365 nemá českou licenci. Přihlášení a sázení u tohoto bookmakera z českého území je nezákonné.

Podívejte se na nabídky zákonných sázkových kanceláří

Tipsport

Fortuna

bonus Bet365

Je samozřejmé, že před tím, než provedete akumulovanou sázku musíte nejprve vědět co vlastně akumulovaná sázka (Aku) je.

Akumulovaná sázka je typ sázky kde hráči sází na více týmů nebo akcí na jednom tiketu. Například, pokud si myslíte že během jednoho herního dne Premier League, vyhrají Chelsea a Arsenal, můžete oba tyto zápasy vsadit v akumulované sázce.

Nyní je třeba zdůraznit, že aby vaše akumulovaná sázka byla úspěšná, všechny výsledky, které jste si vybrali, musí být výherní.

Pokud jen jeden zápas na akumulovaném tiketu nebude výherní, je celý tiket, včetně Vašich prostředků do něj vložených ztracen.

akumulovaná sázka

V tomto návodu na sázení akumulovaných tiketů vám poskytneme několik tipů, jak vsadit ideální akumulovanou sázku na bet365.

Pokud jde o to, co dělá bet365 tak přitažlivé, tak to jsou zvýšené výhry. Při akumulovaných sázkách se kurzy jednotlivých příležitostí se mezi sebou násobí, takže čím víc příležitostí tím větší riziko, ale zároveň i zisk.

Pokud jste ochotni riskovat, tak zde máte možnost dosáhnout opravdu vysokého kurzu, a proto stojí akumulovaná minimálně za vyzkoušení.

Dále je důležité poznamenat že pokud jedna z Vašich příležitostí na tiketu bude vyhodnocena jako push, je kurz o tuto příležitost snížen při případné výplatě sázky.

Například, pokud má vaše akumulovaná sázka tři zápasy a jeden z nich je vyhodnocen jako push, bude celý tiket oceněn, jako kdyby příležitost, která byla vyhodnocena jako push, vůbec neexistovala.

Přestože toto sníží konečnou výhru, je to lepší než prohrát celý tiket kvůli pushi.

Jak vsadit akumulovanou sázku

Když sázíte akumulovanou sázku na bet365, budete překvapeni stejně jako jsem byl i já, když jsem zjistil, jak je to jednoduché.

Rozhraní pro akumulovanou sázku je na bet365 stejně snadno použitelné jako ostatní, kdy je prvním místě pohodlí, a proto radši vsadím akumulovanou sázku na bet365 než na ostatních stránkách, na kterých je o něco složitější vsadit tento ne tak tradiční typ sázky.

Vše, co musíte udělat pro vsazení akumulované sázky na bet365, je vybrat jednotlivé příležitosti nebo akce a ty pak začlenit na jeden akumulovaný tiket. Odtud můžete přejít na konec tiketu, kde se zobrazují možnosti pro více sázek, tedy v případě že skutečně máte zájem o jejich vsazení.

akumulovanou sázku

K vsazení akumulované sázky vyberte možnost kombi sázky, která zkombinuje všechny Vámi zvolené příležitosti do jedné sázky a už jen zadejte kolik chcete vsadit.

Jakmile máte vybrané příležitosti, typ sázky, a výši sázky, můžete tlačítkem Vsadit potvrdit Vaši akumulovanou sázku.

Když si děláte akumulovanou sázku v menu kombi sázek, uvidíte, jaký je výsledný kurz Vašeho tiketu předtím, než začnou zápasy.

V tomto okamžiku můžete zadat požadovanou výšku sázky, a zjistíte kolik byste mohli vyhrát v případě, že každá příležitost Vaší akumulované sázky bude výherní.

bet365 vypočítá vaši možnou výhru tím, že vynásobí výši vaší sázky kurzy pro danou sázku.

Tipy pro akumulované sázky na bet365

Z vlastí zkušenosti, jako někdo, kdo již vsadil mnoho nadějných akumulovaných sázek, že jsou zde určitá úskalí, kterým je potřeba se vyhnout, když vsázíte vaši akumulovanou sázku. Hlavním z těchto úskalí, kterým je potřeba se vyhnout je zařazení příliš velkého počtu týmů na vaši aku sázku.

Přestože pomyšlení na obří výhru je lákavé, zároveň se zvyšuje kurz tím, když přidáváte další týmy na tiket. Abyste mohli vsadit akumulovanou sázku není naštěstí potřeba žádného bonusového kódu bet365.

Tipy pro akumulované sázky

Další z tipů, který se nese v podobném duchu, když vsázíte akumulovanou sázku držte se toho, co znáte.

To že při výběru příležitostí, které přidáte na akumulovaný tiket, zvolíte akce jen kvůli tomu, že budou brzy začínat, může zvýšit celkový kurz, tím pádem i celkovou Vaši výhru, ale zároveň tím že se vzdalujete od toho co znáte a čemu rozumíte, snižujete své šance na výhru.

A nakonec, nikdy neriskujte při akumulované sázce příliš. Akumulované sázky mají být zábavné sázky, které s sebou nesou možnost vyhrávat spoustu peněz.

Ale nemají být určeny pro získávání podstatné části vašeho bankrollu, jelikož nejsou pro sázkaře (včetně mně) tak předvídatelné, a to hlavně díky svým vysokým kurzům a nutnosti bezchybných typů na více zápasů, což je obtížné hlavně díky věcem jako jsou zranění a další různé nečekané události které se mohou stát.

Namísto toho vsázejte v akumulovaných sázkách jen menší částky, a nechte výsledné větší kurzy dostat Vás na finanční úroveň, na které si přejete být.

Je rozhodně lepší pocit po výhře s vysokým kurzem a malou vsazenou částkou si vyčítat že jste nevsadil větší částku, než pospíchat a riskovat velké množství peněz jen abyste je rychle prohráli.

Celkově je vsazení akumulované sázky na bet365 jednoduché. Jediné, co jsem musel udělat bylo vybrat všechny týmy, které jsem chtěl přidat na svůj akumulovaný tiket a zvolit výšku sázky, o zbytek se postaral bet365. A na mě už jen zbylo, sledovat všechny týmy na které jsem měl ve své akumulované sázce vsazeno.

  • Bet365 Články

21+ Play Responsibly National Council on Problem Gambling