Bet365 bonusový kód

Jak správně podávat sázky na sport

21 února 2017
par admin

Každý hráč, který sází na sport, se určitě vždy snaží sázet tak, aby měl možnost vyhrát, pokud možno co největší finanční částku.

Sázet se totiž dá i s rozumem a s pravidly, které když dodržíte, tak se vám nestane, že skončíte na mizině během pár sázek. Zde si uvedeme několik tipů, které vám výrazně mohou pomoci při sázení:

1. Statistiky
2. Zdrženlivost
3. Výběr
4. Kombinace
5. Live sázky
6. Forma
7. Speciální sázky
8. Sebekontrola

1. Statistiky

jednou z největších pomůcek, které ocení každý zkušený sázející, jsou statistiky. Ty jsou tvořeny tabulkami, případně grafy, které obsahují spoustu informací o tom, jak se jednotlivým týmům daří a podobně. Tabulky zachycují kolik má tým vítězství, remíz nebo proher během sezóny. Na jejich základě bookmakeři určují kurzy na dané zápasy, a také sázkaři mohou zjistit jakou má daný tým formu a jestli se oplatí na něj sázet. Proto pokud chcete být úspěšným sázkařem a vyhrát slušné peníze, určitě byste měli tabulky a různé jiné statistiky sledovat.

2. Zdrženlivost

Je potřeba “umět se držet zpátky“. Toto pravidlo je známé především mezi bankéři a burzovními makléři, ale také se dá velmi dobře interpretovat do sázení a hraní. Je potřeba si hlídat kolik peněz jste prosázeli, a také je potřeba abyste si nastavovali limity. Je vhodné si určit třeba pravidlo, že nebudete sázet na jednu sázku více jak určité % (např. 5%) vašeho celkového vkladu.

3. Výběr

Důležitou věcí při sázení je výběr jednotlivých zápasů, na které chcete podávat své sázky. Je dobře známo, že pokud chcete najít výhodnou sázku, je lepší si vybrat nějakou nižší ligu, protože tam je větší pravděpodobnost nečekaného výsledku jako v Lize Mistrů. Zpravidla v zápasech nižších lig je zejména při utkání týmů stejné kvality, lepší kurzovní nabídka, takže je lepší sázet tam, pokud jste si vyhlídli svého favorita na základě dostupných informací (tabulek, grafů, atd.).

4. Kombinace

Dalším dobrým tipem pro výhodné sázení je kombinace zápasů. Pokud na svůj tiket podáte více zápasů (třeba pět), tak váš kurz bude mnohem vyšší. Kurzy se na tiketech násobí mezi sebou, takže pokud třeba máte vyhlídnutých pět zápasů, které byste chtěli podat, tak jich podejte společně. Váš kurz bude mnohem vyšší, než kdybyste sázeli jednotlivě a i vyhrazenou částku můžete vsadit společně, čímž zvýšíte vaši možnou výhru.

5. Live sázky

Tyto tzv. sázky naživo mohou být velmi výnosné, pokud víte jak na ně. Je vhodné sledovat celý zápas, a pak až před konečnou částí zápasu uzavřít sázku. Během sledování zápasu můžete vidět, jak jednotlivé týmy hrají a pak pokud je stav těsný nebo rozhodný zkuste podat větší částku podle vašeho mínění. Je to mnohem bezpečnější než sázet den před zápasem, protože víte aspoň jaký je současný stav zápasu a jiné faktory, které dokážete zpozorovat během sledování zápasu.

6. Forma

Kromě sledování tabulek, je také dobré umět sledovat formu jednotlivých týmů. Může vám to ulehčit rozhodování při sázce. Uvedeme si jednoduchý příklad: Pokud se nějaký tým nachází ve středu tabulky, ale na základě jeho formy víte, že prohrál posledních 5 z 6 utkání a hraje proti týmu, který je také ze středu tabulky (ten ale 5 z 6 posledních zápasů vyhrál), tak se jednoznačně oplatí vsadit proti prohrávajícímu týmu, protože nemá momentálně formu.

7. Speciální sázky

Pokud patříte mezi zkušené sázkaře, tak se zajisté vyznáte i v speciálních sázkách. Tyto sázky mohou být někdy velmi výhodné zejména, když máte přehled o dění ve sportu. Jako příklad může být třeba sázka na hráče, který skóruje v zápase. Příklad: Když útočník nějakého týmu skóroval v posledních 3 zápasech po sobě, je zde velká pravděpodobnost, že skóruje i ve čtvrtém.

8. Sebekontrola

Toto je jedno ze základních pravidel, které je potřeba dodržovat pokud chcete být při sázení úspěšný resp. neprohrávat. Jednou z nejčastějších příčin neúspěšného sázení je hraní a sázení pod vlivem alkoholu. Pokud podáte náhodnou sázku v deset hodin večer v baru, je pravděpodobnost vaši výhry značně menší než když si sázku pečlivě nachystáte a podáte například třeba ještě z práce, a večer v baru si už jen vychutnáte přímý přenos vašeho utkání.

Tyto tipy nemusíte vůbec brát v potaz, pokud máte svou vlastní taktiku na to, jak se stát úspěšným sázkařem. Pokud, ale patříte mezi nováčky, určitě si je prohlídněte a zkuste si z nich některé vyzkoušet při vašem sázení. Může vám to pomoci naučit se, jak správně tipovat a vyhýbat se tak neočekáváným situacím.

Share Button