Bet365 bonusový kód

Jak se dá podat kombinovaná sázka na platformě bet365?

21 února 2017
par admin

V tomto článku si povíme něco o tom, jak se dá podat kombinovaná sázka u této společnosti. Kombinovaná sázka (jinak kumulovaná sázka) obsahuje více vybraných sázek podaných společně. Podáním této sázky můžete výrazným způsobem navýšit vaši výhru i v případě, že na ni vsadíte jen pár korun.

Je tomu tak, protože se kurzy jednotlivých sázek vynásobí mezi sebou a výsledný kurz je tak vyšší, než kdybyste podali každou sázku zvlášť. Vaše výhra je však platná pouze za předpokladu, že jste uhodli všechny zvolené sázky správně.

Postup, jak podat kombinovanou sázku

Pokud chcete podat kombinovanou sázku správně, tak postupujte podle následujících kroků:

  1. Přihlaste se do svého hráčského účtu (pokud nemáte svůj účet, tak se zaregistruje a získejte možnost získat vstupní bonus přes bonusový kód bet365).
  2. Vyberte si, na který sport si chcete podat kombinovanou sázku (sporty lze i kombinovat mezi sebou – třeba hokej + tenis, nebo fotbal + tenis + basketbal).
  3. Pokud jste si vybrali sport resp. kombinaci sportů, tak si vyberte ty zápasy, které chcete zařadit do kombinované sázky a označte je.
  4. Po výběru, např. čtyř sázek se vám zobrazí v kolonce “Čtyřka“ celkový kurz, který mají vybrané zápasy společně.
  5. Nakonec zvolíte částku, kterou chcete vsadit a klikněte na “Podat sázku“.
  6. Sázka je kompletní a už zbývá jen doufat, že bude i úspěšná.

Bet365

Jiné typy kombinovaných sázek

Kromě již zmíněné kombinované sázky “Čtyřka“ má společnost bet365 ve své nabídce mnoho jiných druhů sázek. Mezi takové sázky patří například kombinace libovolného počtu zápasů (můžete jich kombinovat méně i více než jen 4 zápasy jak je tomu u “Čtyřky“), kde je ale podmínkou, že vám musí dopadnout správně všechny sázky na tiketu.

Dále jsou zde také sázky, které jsou tvořeny různými kombinacemi, ale můžete na nich vyhrát i tehdy když vám jedna nebo dvě sázky nevyjdou. Tyto sázky se nazývají Kombinace, na které je se sice potřeba vsadit vyšší částku, ale její návratnost je v důsledky různých kombinací, také vyšší. Největší kombinací je sázka Yankee, kde je až 25 kombinací na získání výhry. Nabídka sázek je skutečně pestrá a je jen na vás, který druh sázky si vyberete.

Pár tipů, jak správně podávat kombinované sázky

Při sázení na sportovní události je důležité dodržovat několik pravidel, které vám mohou výrazně zvýšit šance na úspěch. Zde si uvedeme několik tipů, které se vám mohou hodit.

  • Nepodávejte sázky s velkým množstvím zápasů, kde je malý kurz na favorita. Když podáte 10 zápasů s nízkým kurzem (silný tým proti slabšímu), tak je velká pravděpodobnost, že jeden z favoritů zakopne a vaše sázka bude nevýherní.
  • Je lepší si vytipovat 3 nebo 4 zápasy s dobrým kurzem (aspoň kolem 1,8), které můžete najít třeba v nižších soutěžích. Vždy je pravděpodobnost, že jeden zápas nemusí vyjít, ale určitě vás to zamrzí méně při třech zápasech než jako u deseti.
  • Také se snažte sledovat tabulky a statistiky, při sázení vám to může pomoci. Když třeba hrají týmy ze středu tabulky, tak si všímejte, jak hráli posledních 5 zápasů, a na základě toho vyberte svou sázku.

Share Button