Bet365 bonusový kód

Bet365: naše recenze bonusů, aplikace, kurzů

21 srpna 2017
par Patricia

Prostřednictvím této Bet365 recenze vás seznámíme se sázkovou kanceláří Bet365 a jejími největšími klady a zápory. Podíváme se na vstupní bonusy, herní trhy, kurzy, mobilní aplikaci, možnosti platby, živé přenosy a formy zákaznického servisu.

AspektBet365 recenze
 Uvítací nabídka100% vkladový bonus až do výše 1500Kč

3/5

Trhy 4/5
 Kurzy4/5
Streaming/živé sázky 4/5
Mobilní aplikace 5/5
 Možnosti platby4/5
 Zákaznický servis 5/5
Průměrné hodnocení4/5
 Vytvořit účet

logo Bet365

Vstupní bonus: 4/5
Herní trhy a dostupné sporty: 5/5
Kurzy na Bet365: 3/5
Živé přenosy na Bet365: 5/5
Mobilní aplikace Bet365: 4/5
Bet365 možnosti platby: 5/5
Zákaznický servis: 5/5
Bet365 náš verdikt: 4/5

Vstupní bonus: 4/5

Operátor dává novým hráčům uvítací bonus na vklad 100% až do 1500Kč. Velikost bonusu není v porovnání s konkurencí nejvyšší, ale rozhodně padne vhod. Různé vstupní bonusy a speciální akce jsou nabízeny také v ostatních sekcích.

100% bonus na vklad s limitem 1500 Kč. Na začátek vložte alespoň 150 Kč a získejte o bonus. Následně musíte splnit podmínku prosázení a prosázet výši svého vkladu na Vámi zvolené sporty a sázky s kurzem 1,50 a víc. Před výběrem částky musíte také protočit trojnásobek vkladu a bonusu.

Vstupní bonus Bet365

Herní trhy a dostupné sporty: 5/5

Sázkovou kanceláří nabízí svým zákazníkům nejširší nabídku sázkových příležitostí na trhu. Mimo všech klasických událostí a velmi široké nabídky sportů na Bet365 zaujmou například asijské handicapy včetně dvojitých handicapů a jejich různé alternativy ke každé vypsané události.

Tento druh handicapů je navíc přenesen i do sázek více/méně. U operátora rozhodně máte z čeho vybírat.

Poskytovatel s počtem dní v roce v názvu má nejuniverzálnější nabídku ze všech sázkových kanceláří. Mimo všech klasických událostí služba nabízí asijské handicapy včetně dvojitých handicapů a jejich různé alternativy ke každé vypsané události.

Tento druh handicapů je navíc přenesen i do sázek více/méně. Fotbal, tenis i americké a kanadské sporty (americký fotbal, baseball, hokej, basketbal) nabízí komplexní nabídku sázkových příležitostí i speciální aku sázky. Nechybí ani sázky na dostihy, závody chrtů, australské dostihy a další.

Bet365 dostupné sporty

Kurzy na Bet365: 3/5

Kurzy jsou v kanceláři obvykle o něco horší než u konkurence, ale nedá se říct, že by byly zcela špatné.

Př.: Tottenham v Chelsea: 2,1 – 3,6 – 3,75

Vsadíte-li 100Kč na výhru domácích, případná výhra bude činit 2,1×100, tedy 210Kč. Při správném tipu na remízu za 100Kč získáte 360Kč, v případě výhry hostů bude vaše výplata činit 375Kč.

Operátor nabízí řadu aku bonusů:

 • Eurofotbal – možnost získat bonus až ve výši 100 % na aku sázky pro ty nejlepší domácí evropské ligy společně se skupinovou a vyřazovací fází Ligy mistrů.
 • Tenis, Eurobasketbal a americké sporty – až o 50% vyšší výhry z aku sázek.
 • Aussie Footy Multi Bet Bonus – až o 65 % více z aku sázek na hlavní mužské ligy australského rugby.

Živé přenosy na Bet365: 5/5

Nabídka Živých přenosů na Bet365 je bezkonkurenční. Sázková kancelář každoročně nabízí vice než 60 tisíc Živých přenosů.

Operátor je nejpopulárnější sázkovou kanceláří na trhu v rámci živých sázek. Výrazně k tomu přispívá také kvalita živých přenosů. Zápasy můžete sledovat na vašem počítači, notebooku nebo mobilním zařízení zdarma.

Živé přenosy na Bet365

 

Podmínkou pro sledování je kladný zůstatek na účtu v sekci Sport nebo uzavření sázky v posledních 24 hodinách. Nabídka je skutečně široká, na Bet365 můžete každoročně sledovat vice než 60 tisíc přenosů. Fanoušky fotbalu však nepotěší nedostupnost anglické Premier League, Ligy mistrů a Evropské ligy.

Pro sledování živých přenosů na Bet365 budete potřebovat připojení 512kbps nebo vyšší. Video je ve většině případů zpožděno o pár sekund, v některých případech může jít až o minutu. Při sledování živých přenosů, případě při umisťování živých sázek to mějte na paměti.

Mobilní aplikace Bet365: 4/5

Bet365 nabízí nativní mobilní aplikaci, podporující operační systémy Android a iOS. Negativem aplikace je zastaralost její verze pro Android, která za verzí pro iOS výrazně zaostává a postrádá některé důležité funkce.

Zákazníci a čtenáře této Bet365 recenze si mohou stáhnout nativní mobilní aplikaci, podporující operační systémy Android a iOS. Jedná se o plnohodnotnou aplikaci, díky níž můžete spravovat vaše osobní finance na účtu, uzavírat sázky, dokonce i sledovat živé přenosy a další.

Nevýhodou aplikace je určité zanedbávání verze pro Android, které se nedostává tak častých aktualizací a v mnoha ohledech zaostává za častěji aktualizovanou verzí pro iOS.

Mobilní aplikace Bet365

Bet365 možnosti platby: 5/5

Platby na stránce jsou rychlé, bez poplatků a jakýchkoli zádrhelů a zaslouží velkou pochvalu, i proto je naše Bet365 recenze pozitivní.

Sázkovou kanceláří nabízí široké možnosti platby:

 • vklady a výběry pomocí debetních karet Visa a Maestro a kreditních karet Visa a Mastercard
 • bankovním převodem
 • platby šekem
 • internetové peněženky Skrill a Paysafecard
 • virtuální předplacenou kartu EntroPay

Veškeré pohyby peněž na vašem účtu jsou bez poplatků a minimální vklad činí pouhých 100Kč.

Zákaznický servis: 5/5

Zákaznický servis Bet365

Zákaznický servis na Bet365 nabízí řadu možností kontaktování a jen těžko lze hledat výhrady.

Zákaznický servis společnosti je dostupný také v češtině. Členové zákaznického servisu jsou prostřednictvím chatu a emailu k dispozici 7 dní v týdnu od 10 do 23 hodin.

Bohužel, kontaktní telefonní linka pro hráče z Česka není v současnosti v provozu. K dispozici je také poštovní adresa společnosti:

Bet365 House
Media Way
Stoke-on-Trent
Staffordshire
ST1 5SZ
United Kingdom

Zákaznický servis patří vůbec mezi ty nejrychlejší a je jasně vidět, že kancelář klade na spokojenost zákazníků velký důraz.

Bet365 náš verdikt: 4/5

Naše hodnocení Bet365 recenze je kladné. Značka potvrzuje svoji pověst v herní komunitě díky slušné nabídky sázkových příležitostí, sázek živě, příjemným bonusům a zdařilým zákaznickým servisem.

Jako výjimečnou lze u kanceláře hodnotit velkorysou nabídku kurzů v mnoha kategoriích. Lze také ocenit nabídku živých sázek a přenosů a vstřícný přístup podpory, kterou lze kontaktovat také v češtině.

Vstupní bonus u poskytovatele nedosahuje astronomické výšky, ale určitě vždy potěší. Při počátečním vkladu alespoň 150Kč získáte bonus 100% až do výše 1500Kč. Lze zdůraznit mírné podmínky na prosázení

Bet365 recenze – Co se nám líbíBet365 recenze – Co se nám nelíbí
 • Férové bonusy pro věrné klienty
 • Přátelská podpora
 • Bohatá nabídka akcí live
 • Horší kurzy u některých sportů
 • Místy nepřehledná stránka

Neváhejte využít bonusu u operátora prostřednictvím registrace s promo kódem exkluzivně pro čtenáře této Bet365 recenze, který najdete pod tímto odkazem:

Share Button