Bet365 bonusový kód

Bet365 mobilní aplikace: Sázení online na mobilu

21 února 2017
par admin

Každý sázkař ocení, když může své sázky neustále pozorovat. Společnost bet365 se proto snaží poskytnout svým zákazníkům možnost sledovat a sázet kdekoliv a kdykoliv. V posledních letech tato společnost vyvinula bet365 mobilní aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého mobilu nebo tabletu.

Tato bet365 mobilní aplikace má totožné funkce jako kdybyste hráli a sázeli na regulérních stránkách této společnosti. Jediné co potřebujete, aby vám tato aplikace bezchybně fungovala, je správné zařízení a připojení na internet.

Zde si uvedeme tabulku, která nám poví víc o vlastnostech této aplikace. Můžete zde vidět hodnocení jejich vlastností, prvků a požadavků.

 Bet365 mobilní aplikace
Stahování / systémové požadavky 5/5
Bonusy a Akce5/5
Prvky/vlastnosti4/5
Názory4/5
Stáhnout teď
Stáhnout bet365 mobilní aplikaci >>

Kde a jak stáhnout bet365 aplikaci do mobilu?
Bonusy na bet365 mobilní aplikaci do mobilu
Vlastnosti a prvky bet365 mobilní aplikace
Nejčastěji kladené dotazy hráčů
Hodnocení bet365 mobilní aplikace

Kde a jak stáhnout bet365 aplikaci do mobilu?

Jestli se vám hodnocení této aplikaci zalíbilo a rádi byste si ji vyzkoušeli, tak v této části článku si uvedeme, kde a jak si ji můžete stáhnout. Můžete si aplikaci úplně bezplatně stáhnout na stránkách společnosti, kde je dostupná ve dvou verzích, jak pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS, tak i pro Android.

Systémové požadavky pro iOS: Pokud jste majitelem mobilního telefonu iPhone nebo tabletu iPad, tak na to, aby vám bet365 mobilní aplikace fungovala správně, musíte mít svůj operační systém aktualizován minimálně na verzi iOS 7.0.

Systémové požadavky pro Android: Když vlastníte mobilní telefon nebo tablet, který funguje na operačním systému Android, tak pro správné fungování aplikace je potřebné, mít aktualizovanou verzi minimálně na Android 4.4.

bet365 mobilu

Bonusy na bet365 mobilní aplikaci do mobilu

Jak již bylo zmíněno, tak tato aplikace má všechny prvky a funkce totožné s regulérními stránkami společnosti bet365. Můžete si zde vsadit na cokoliv z kurzovní nabídky, vložit nebo vybrat peníze a stejně tak je to i s bonusy.

Pokud sázíte nebo hrajete přes aplikaci, máte stejný nárok na bonus jako když hrajete přes stránky. Společnost bet365 je známa svou nabídkou bonusů, kterou se snaží nalákat hlavně nové zákazníky, aby se připojili k obrovskému počtu hráčů, která tato platforma má.

Níže si podle jednotlivých sekcí uvedeme, jaké jsou na nich bonusy k dispozici.

 • Sekce Sport: V této sekci máte možnost si po úplné a úspěšné registraci požádat o vyplacení 100% vstupního bonusu až do výše 1500 Kč.
 • Sekce Kasino: V kasinu lze získat největší bonus na této platformě až do výše 15 000 Kč (musíte si ale založit VIP účet, kde je minimální vklad 6000 Kč). Pokud si založíte standardní účet, máte nárok na 100% vstupní bonus (až do výše 3000 Kč).
 • Sekce Poker: Pokud se rozhodnete hrát tuto sekci a využijete svůj nárok na vstupní bonus, tak vám může být na váš účet připsána částka až do výše 3000 Kč.
 • Sekce Hry: Jestli jste fanouškem automatových her, kterých platforma bet365 nabízí několik set, tak využijte jedinečnou možnost získat až 200% vstupní bonus na hraní her tohoto typu (maximální částka, kterou můžete obdržet je však limitována do 6000 Kč).

Vlastnosti a prvky bet365 mobilní aplikace

Teď si uvedeme několik prvků a vlastností, které aplikace má. Také si uvedeme několik základních funkcí, které můžete na aplikaci provést. Jak již bylo zmíněno, tak zde můžete provádět stejné operace jako i na regulérních stránkách společnosti bet365. Můžete tady provést následující kroky:

 1. Aktivace konta – jestli si chcete otevřít účet u této společnosti a nemáte přístup k PC, tak registraci u této společnosti vybavíte i přes její aplikaci.
 2. Uskutečnit vklad / výběr – nezáleží, jestli chcete provést vklad nebo uskutečnit výběr, při této aplikaci můžete udělat obojí několika platebními metodami.
 3. Sázky live – sázení naživo je přes aplikaci ještě praktičtější než přes PC, protože sázet můžete odkudkoliv a kdykoliv.

Nejčastěji kladené dotazy hráčů

V této části si uvedeme několik otázek, které musí referenti zákaznického centra nejčastěji řešit se svými klienty. Mezi tyto dotazy patři následovné:

 • Jak podat sázku? – Podání sázky je velmi jednoduchá operace a zvládne ji bez větších problémů téměř kdokoliv. Stačí si vybrat vaši sázku z kurzovní nabídky, poté vybrat částku, kterou chcete vsadit a pak už jen sázku podáte.
 • Vklad peněz na účet? – Peníze můžete na svůj účet vkládat úplně stejně jak přes PC. Použijete jednu z platebních metod, kterou máte k dispozici a provedete vklad.
 • Výběr peněz z účtu? – Peníze z účtu si můžete stejně vkládat tak i vybírat. Je potřebné si zvolit výšku částky na vyplacení a zvolíte metodu, kterou chcete.
 • Jak kontaktuju zákaznický servis? – V případě, že máte nějaké potíže nebo si nevíte rady, tak neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu. Můžete kontaktovat společnost bet365 telefonicky nebo přes email.

Hodnocení bet365 mobilní aplikace

V této části si uvedeme krátké hodnocení přes zohlednění kladných a záporných stránek.

Tyto názory jsou uvedeny v přehledné tabulce pro lepší zobrazení (na pravé straně jsou klady a na levé straně jsou zápory).

PlusyMínusy
Kurzovní nabídka této společnosti je jednou z největších na světě.Tak štědrý bonus, jako je ten vstupní bonus můžete obdržet jen jednou.
Pokud se rozhodnete hrát v sekci Hry, tak se můžete těšit na obrovské množství různých automatových her.Vyplácení částí sázek, nemusí být vždy spravedlivé pro hráče.
Na této aplikace lze vedle live sázek, podávat i různé speciální sázky jako např. asijský hendikep.Pokud nejste technicky zdatný typ, tak pro vás bet365 mobilní aplikace může představovat problém.

Na základě volně dostupných informací a faktů, které jsou obsaženy v tomto textu si lze vytvořit názor, zda je tato aplikace pro vás dobrá nebo ne.

Pokud se vám zalíbila, tak neváhejte a stáhněte si ji do svého zařízení.

Share Button